Rozwiązania pokładowe

Niezależnie od tego czy jest to nowy projekt czy modernizacja już istniejącego, budowa modułowa systemu Mitron ma do zaoferowania najlepsze rozwiązania dotyczące wyposażenia pokładowego dla pociągów, tramwajów oraz metra.

Mitron jest uznanym na arenie międzynarodowej ekspertem w dziedzinie systemów pokładowych opartych na IP, z przeznaczeniem do pociągów, tramwajów oraz metra. Oferujemy szeroki zakres produktów począwszy od wyświetlaczy i indywidualnych produktów, a skończywszy na wszechstronnych systemach informacji dla pasażerów, przeznaczonych do informacji publicznej, komunikacji wewnętrznej, telewizji przemysłowej CCTV oraz rozrywki.

Poprzez połączenie szeroko dostępnej technologii, architektury modułowej oraz konstrukcji, która może być stosowana na kolei, nasze propozycje stanowią znakomite rozwiązanie zarówno w nowych jak i remontowanych pojazdach.

Rozwiązania pokładowe Mitron są częścią kompleksowych rozwiązań dla kolei marki Teleste.
Czytaj dalej »

Nowoczesna, a jednocześnie sprawdzona technologia

Nasze programowo-sprzętowe technologie rozwijane są zgodnie z oczekiwaniami branżowymi, w celu utrzymania wysokiej jakości oraz długiej żywotności.
Czytaj dalej »

Zaufaj naszym specjalistom i przygotowanym przez nas rozwiązaniom

Bez względu na to czy potrzebują Państwo wyświetlacz, podsystem lub zaawansowany system informacji pasażerskiej zapewniamy rozwiązania, które sprostają Państwa wymaganiom.
Czytaj dalej »

Dążenie do utrzymania długoletniej współpracy z naszymi klientami

Mitron jest solidnym partnerem, ilekroć potrzebują Państwo rozwiązań technologicznych dla nowego lub wyremontowanego pojazdu, a także usług dla zainstalowanego sprzętu.
Czytaj dalej »

Rozwiązania techniczne

Mitron posiada kompleksową ofertą dotyczącą standardowego sprzętu oraz oprogramowania.
Czytaj dalej »

Rozwiązania dedykowane dla branży kolejowej

Firma Mitron była jedną z pierwszych na świecie, która wprowadziła oryginalne rozwiązanie dla systemu kolejowego oparte na IP.
Czytaj dalej »

Mitron Rozwiązania pokładowe

Używając rozwiązań firmy Mitron mają Państwo pewność, że informacja dla pasażerów na pokładzie pociągu będzie dostarczana zawsze na czas.
Czytaj dalej »

Sprzedaż

Kontakt
Kontakt »

E-mail
sales@mitron.com

Pobierz broszurę

Pobierz broszurę Rozwiązania Pokładowe »
(Pdf, 1 Mt)

Referencje

Pociągi Alstom Coradia Meridian, Trenitalia, Włochy

Mitron zapewnia głośnikowy system powiadamiania, system komunikacji wewnętrznej, wyświetlacze oraz system telewizji przemysłowej dla 70 pojazdów kolejowych Coradia Meridian na terenie Włoch.
Czytaj dalej »