Rozwiązania wyświetlaczowe

Zaprojektowany z myślą o wytrzymałości i trwałości

Niezależnie od tego, czy jest gorąco i wilgotno, czy bardzo zimno, dostarczymy Państwu technologię wyświetlania, która przedstawi Państwa informacje niezawodnie, bez względu na warunki otoczenia.

Rozwiązania wyświetlaczowe TFT LCD i LED firmy Mitron zostały zaprojektowane do wykorzystania 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w ruchu miejskim, pojazdach transportu publicznego, jako znaki cyfrowe, na stacjach benzynowych oraz w środowiskach handlowych i przemysłowych. Nasze zgodne ze standardami wyświetlacze wysokiej jakości, które na całym świecie przeszły gruntowne testy wytrzymałości w środowiskach tak zróżnicowanych i wymagających jak zimne, nordyckie zimy i gorąco Azji, są w stanie zaoferować niezawodność nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Rozwiązania wyświetlaczowe Mitron są częścią kompleksowych rozwiązań dla kolei marki Teleste.
Czytaj dalej »

 

Państwa partner w ruchu miejskim

Nasze wyświetlacze są w powodzeniem wykorzystywane na całym świecie do przedstawiania informacji na peronach i monitorowania rozkładów jazdy, zarówno w pomieszczeniach, na zewnątrz jak i wewnątrz pojazdów.
Czytaj dalej »

Niezawodność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Niezawodność produktów Mitron wynika z 20 lat projektowania i rozwijania technologii wyświetlania.
Czytaj dalej »

Rozwiązania o wysokiej jasności

Poprzez wybór najlepiej dopasowanych do każdej sytuacji technologii, możemy optymalizować widoczność informacji
Czytaj dalej »

Oszczędność kosztów i energii

Przy wyborze Mitron możecie Państwo zaufać długiej żywotności i niskim kosztom cyklu życia naszych produktów, a także czerpać korzyść ze zintegrowanej autodiagnostyki, obsługi bezserwisowej i niskiego zużycia energii urządzeń.
Czytaj dalej »

Sprzedaż

Kontakt
Kontakt »

E-mail
sales@mitron.com

Referencje

Ruch Miejski Sztokholm, Szwecja

Mitron dostarcza miastu Sztokholm ponad 150 wyświetlaczy TFT LCD i LED na przystanki i stacje autobusowe, zapewniając im elastyczny system informacji pasażerskiej czasu rzeczywistego
Czytaj dalej »